ВО "Свобода"

ENG

22 квітня
Сумські націоналісти провели відкриту зустріч із виборцями
Сумські націоналісти провели відкриту зустріч із виборцями

22 квітня 2018 року у Сумах керівник фракції ВО "Свобода" у Сумській міській раді Юлія Левченко та заступник міського голови свободівець Максим Галицький провели відкриту зустріч із виборцями.

У середмісті націоналісти поспілкувались з громадою про актуальні проблеми, відзвітували про діяльність та роль свободівців у місцевому самоуправлінні та розповіли про подальші плани.

"Вважаємо за доцільне постійно підтримувати контакт з нашим виборцем і розповідати про актуальну політичну ситуацію на місцевому та загальноукраїнському рівнях. Це цікавить людей зараз як ніколи, бо сучасна влада вміє маніпулювати фактами. Люди усе бачать і тому йдуть по відповіді до нас. Ми зі свого боку кажемо правду і пояснюємо, як мусить бути. І тішить, що виборці розуміють ‒ краще стане лише тоді, коли Україна позбудеться олігархів і отримає, зрештою, українську владу!" ‒ повідомила депутат Сумської міської ради свободівка Юлія Левченко.

Своєю чергою, заступник міського голови Сум Максим Галицький відзвітував учасникам зустрічі про свою діяльність на посаді, прийняв звернення від громадян з метою їх подальшого опрацювання і допомоги.

На завершення націоналісти наголосили, що проводитимуть такі зустрічі частіше, аби постійно мати контакт із громадою і допомагати у розв'язанні актуальних побутових проблем.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"