ВО "Свобода"

ENG

3 листопада 2017
З'явилося відео, що викриває корупцію в Сумській ОДА
З'явилося відео, що викриває корупцію в Сумській ОДА

В Інтернет виклали відеодокази того, що "губернатор" Сумщини Микола Клочко зрізає дотації тим містам области, очільники яких не платять йому хабарі. Відео називається "Клочко відбирає гроші конотопців". Адреса: www.youtu.be/p-bDaBQDaVM.

У матеріялі зазначено: "2016 року Соцеконом (стаття видатків з держбюджету на регіональний соціально-економічний розвиток) спрямував на місто Конотоп 9 мільйонів 532, 5 тисяч гривень. Для порівняння, на Шостку ‒ 22 мільйони 182 тисячі гривень. Якщо врахувати кількість населення, це в 2, 7 раза більше".

Нагадаємо, що Шостка традиційно отримує найбільше фінансування на Сумщині завдяки нардепові-"регіоналу" Ігорю Молотку, центром округу якого є це місто.

Далі у відео йдеться: "2017 року на Конотоп з обласного бюджету надано 705 тисяч гривень. На Шостку ‒ 12 мільйонів 148 тисяч гривень. Різниця вже становить 19, 6 раза. 2017 року Державний фонд регіонального розвитку спрямував на Сумську область 119.9 мільйона гривень. З них на Суми пішло 17, 3 мільйона гривень, Шостка ‒ 11, 6, Охтирка ‒ 27, 9, Ромни ‒ 5, Конотоп ‒ 0!

Чому наше місто щороку обділяють? Причина єдина: найбільші дотації від області отримують ті міста, керівництво яких дає найбільший "відкат" "губернатору". Міський голова Конотопа Артем Семеніхін відмовився брати участь у корупційних схемах, тому щодо Конотопа були застосовані фінансові санкції".

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"