ВО "Свобода"

ENG

12 жовтня 2017
У Конотопській міськраді екс-"регіонали" зривають опалювальний сезон
У Конотопській міськраді екс-"регіонали" зривають опалювальний сезон

12 жовтня 2017 року на засіданні сесії Конотопської міської ради прийшли лише 12 депутатів. Тож опалювальний сезон в місті лишається під загрозою зриву.

Цього дня мало відбутися чергове пленарне засідання сесії міськради, де треба було ухвалити рішення, від яких, зокрема, залежить опалення міста взимку. В сесійній залі виступив голова комунального підприємства "Теплогарант": він прозвітував про поточну ситуацію та наголосив, що без погашення міськрадою заборгованости за газ Конотоп може лишитися без тепла в будинках.

Колишній "регіонал" Олександр Кирій прийшов на сесію лише для того, щоби заявити, що депутати з його фракції працювати не будуть, бо, мовляв, бояться. Він також заявив: "Нема ніякої критичної ситуації. Те що опалювальний сезон під загрозою ‒ це все брехня". Після цього Кирій демонстративно залишив залу в супроводі своїх охоронців. Раніше він пояснив, що боїться ходити без них.

З засідання наживо відбувалась Інтернет-трансляція, яку можна подивитись на сторінці міського голови: facebook.com/SemenihinOfficial/videos/279397179240301.

Також на 12 жовтня був запланований розгляд петиції про розпуск міськради і про відставку міського голови. Відповідно до закону, міська рада має розглянути петиції в 10-денний термін, який спливає само цього дня. За словами голови юридичного відділу, цим міська рада порушила ч. 8 ст. 46 закону "Про міське самоврядування". Артем Семеніхін зазначив: це порушення закону є черговою підставою для розпуску міської ради.

Варто зазначити, що петицію про недовіру міському голові зокрема підтримали депутати міської ради: Інна Пащенко (голова фракції "Самопоміч"), Тарас Омельченко (голова фракції БПП), Тетяна Сизон (голова фракції "Рідне місто"). Однак ніхто з них не з'явився для розгляду петиції, під якою самі ж і підписались.

Коментуючи чергову неявку депутатів, Артем Семеніхін заявив, що таким чином вони роблять усе для зриву опалювального сезону. Також він згадав, що голова фракції "Самопоміч" Інна Пащенко нині балотується на посаду голови Дубов'язівської об'єднаної територіяльної громади. "Пащенко кинула громаду Конотопа напризволяще. Замість того, щоби ходити на сесії, вона будує свою політичну кар'єру", ‒ заявив міський голова.

Довідка: 30 вересня 2017 року Олександр Кирій разом з сином і своїми помічниками напав на депутатів-свободівців Конотопської міськради просто в сесійній залі. Один із депутатів опинився в лікарні. Поліція відмовилась затримувати нападників.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"