ВО "Свобода"

ENG

3 жовтня 2017
У Конотопі збирають підписи за розпуск міської ради
У Конотопі збирають підписи за розпуск міської ради

3 жовтня 2017 року в Інтернеті з'явилася петиція з ініціятивою щодо розпуску Конотопської міської ради. З петицією можна ознайомитися за адресою: www.e-dem.in.ua/konotop/Petition/View/18. Вона має набрати 200 підписів. Кожен конотопець може поставити під нею свій підпис.

"З березня 2017 року в місті Конотоп має місце складна соціально-економічна ситуація у зв'язку з бездіяльністю депутатів Конотопської міської ради, які систематично не з'являються на сесіях та відмовляються брати участь у вирішенні нагальних для міста питань. Ці ж самі депутати, які саботують роботу міської ради, намагаються ввести нас, простих містян, в оману і брешуть, що сесії не відбуваються з вини міського голови. Але усі мешканці міста знають, що винуватцями є самі депутати. На таку злочинну бездіяльність депутатів жодним чином не реагує голова Сумської ОДА Клочко М.О., що свідчить про його недоброчесність та незацікавленість у розвитку одного з найбільших міст області, яку він очолює", ‒ зазначено в петиції.

Також автор висловлює підтримку міському голові Артему Семеніхіну, пропонує винести на розгляд ради проєкт "Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад" і про висловлення недовіри голові Сумської ОДА Миколі Клочку.

Прес-служба конотопського міського голови Артема Семеніхіна