ВО "Свобода"

ENG

2 жовтня 2017
Артем Семеніхін провів прес-конференцію щодо бійки в міськраді
Артем Семеніхін провів прес-конференцію щодо бійки в міськраді

2 жовтня 2017 року міський голова Конотопа свободівець Артем Семеніхін провів прес-конференцію з приводу бійки, що сталася на засідання міськради 30 вересня. Представники прокуратури і поліції, які мали бути присутні на заході, не прийшли.

Артем Семеніхін показав журналістам нарізку з різних записів, де чітко видно, як Олександр Кирій разом зі своїм сином Олександром, помічником Олександром Яковенком та півдюжиною невідомих чоловіків б'ють просто в сесійній залі депутатів Конотопської міськради, які прийшли на засідання сесії (відео: youtu.be).

"Олександр Кирій ‒ це бандит із 90-х, який очолював організоване злочинне угрупування, неодноразово судимий рецидивіст. Зараз він перебуває під слідством за звинуваченням у вбивстві. Є громадянином Росії. Олександр Яковенко є його правою рукою, має в кримінальному світі позивний "Оська", ‒ зазначив міський голова.

Він також поінформував, що постраждалі написали заяви в поліцію, однак нікого з нападників затримано не було. Стан найбільш постраждалого депутата, Анатолія Полякова, який після побиття Кирієм потрапив до лікарні, покращується.

Крім того, міський голова розповів про катастрофічний стан опалювальних систем міста, які вже невдовзі має бути увімкнено. Спілкування транслювали наживо на офіційній сторінці міського голови: www.facebook.com/SemenihinOfficial.

Прес-служба конотопського міського голови Артема Семеніхіна