ВО "Свобода"

ENG

27 вересня 2017
У Сумах заступником міського голови став свободівець
У Сумах заступником міського голови став свободівець

27 вересня 2017 року сесія Сумської міської ради розглянула питання про обрання двох нових заступників міського голови та переформатування складу виконавчого комітету Сумської міської ради. Заступником міського голови Сум обрано депутата Сумської міськради свободівця Максима Галицького. Також рішенням сесії затверджено новий склад виконкому, до якого увійшли двоє свободівців ‒ Максим Галицький та Олександр Лазаренко.

Варто зазначити, що Максим Галицький в свої 26 років стане наймолодшим заступником міського голови.

Сам він зазначив: "Спільним рішенням фракції та партійного керівництва було запропоновано Сумській міськраді розглянути питання про обрання мене на посаду заступника міського голови з питань діяльности виконавчих органів ради. Усвідомлюючи відповідальність, яка лягає на нашу команду й особисто на мене, вважаю, що моя освіта та здобутий досвід у царині архітектури та земельних відносин сприятимуть нам у впровадженні програмових засад Програми захисту українців".

У зв'язку з новою посадою Максим Галицький повинен скласти депутатські повноваження, натомість за рейтинговим списком вакантне місце має зайняти свободівець Сергій Татаренко.

Прес-служба ВО "Свобода"