ВО "Свобода"

ENG

15 вересня 2017
Очільник ОДА Сумщини втік і сховався від Семеніхіна
Очільник ОДА Сумщини втік і сховався від Семеніхіна

15 вересня 2017 року відбулося засідання сесії Сумської обласної ради, куди були запрошені також очільники міст Сумщини. Міському голові Конотопа ‒ другого за розміром міста в області ‒ Артему Семеніхіну заборонили увійти до сесійної зали, "губернатор" Клочко закрився в своєму кабінеті, а невідомі особи в цивільному перегородили прохід свободівцю.

Артем Семеніхін планував звернутися до депутатів облради і попросити кошти з обласного б'юджету на реконструкцію котельні, яка обслуговує великий мікрорайон Конотопа. Через саботаж в Конотопській міськраді, зокрема підлеглих Клочка із фракції БПП, 7000 мешканців району можуть лишитись взимку без опалення. Однак Семеніхіну так і не дали виступити перед облрадою.

Обурений такими діями правоохоронців та керівництва Сумщини міський голова Конотопа заявив, що "губернатора" Клочка і його поплічників треба гнати з насиджених теплих місць поганою мітлою. Разом із міським головою до Сум прибули конотопські дівчата з мітлами, аби "вимести" Клочка з його крісла.

Імовірно, що Артема Семеніхіна в приміщенні облради остерігалися, і була вказівка не впускати націоналіста. Зокрема, з відеотрансляції сесії було видно, як депутат-регіонал Сергій Демеха про щось домовляється з керівником обласної поліції.

"Голова ОДА за квотою Яценюка Клочко "курує" роботу кількох конотопських депутатських фракцій: БПП, "Самопоміч", "Рідне місто" та "Народна партія". Поки конотопці животіють, Клочко будує собі маєтки в центрі Сум за вкрадені з б'юджету кошти. Ганьба таким керівникам", ‒ заявив міський голова Конотопа.

Нагадаємо, минулого місяця Артем Семеніхін пішки прийшов у Київ до Адміністрації Президента, щоб розповісти гаранту про проблеми міста на Сумщині. Однак Президент до нього не вийшов, а Семеніхіна поліція не пустила навіть у приймальню.

Прес-служба ВО "Свобода"