ВО "Свобода"

ENG

14 вересня 2017
Депутати вчергове зірвали засідання Конотопської міської ради
Депутати вчергове зірвали засідання Конотопської міської ради

14 вересня 2017 року мало відбутися заплановане пленарне засідання Конотопської міської ради, однак міські обранці знову зірвали сесію, не з'явившись на захід.

На засідання прийшли лише 14 депутатів з 36, тож через відсутність кворуму сесія не відбулась. Традиційно з'явилися на засідання депутати фракції "Свобода", "Батьківщина" і "УКРОП". Своєю чергою, від фракції "Рідне місто" і "Блок Петра Порошенко" не прийшов жоден депутат. "Народна Партія" екс-мера Огрохіна була відсутня майже у повному складі, хоча ще 13 вересня на засіданні земельної і б'юджетної комісії члени цих політсил були присутні, але не висловили жодного застереження щодо засідання ради.

"Я продовжу вимагати зустрічі з президентом Порошенком з метою розпуску Конотопської міської ради. Це є еволюційний шлях! Інакше у людей залишиться лише революційний ‒ вибір за президентом", ‒ зазначив Артем Семеніхін.

Нагадаємо, на засіданні мали розглянути вкрай важливі для міста питання, зокрема б'юджетне та земельне. Навіть якщо наступне засідання за два тижні відбудеться, то, найімовірніше, на ньому буде вже пізно голосувати за ремонт будинків і доріг, бо невдовзі можуть початись дощі, тож необхідних ремонтів не буде аж до весни. Про це міський голова Артем Семеніхін неодноразово попереджав депутатів і закликав якнайшвидше проголосувати за ці питання.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"