ВО "Свобода"

ENG

11 серпня 2017
Очільника Конотопа Артема Семеніхіна після тижневого пішого походу не пропустили до Президента
Очільника Конотопа Артема Семеніхіна після тижневого пішого походу не пропустили до Президента

11 серпня 2017 року міського голову Конотопа свободівця Артема Семеніхіна, який пішки пройшов 250 кілометрів, щоби передати звернення від громади міста Президенту України, не пропустили на зустріч із керівником держави. Замість представників влади біля Адміністрації Президента його зустрів кордон поліції, Національна гвардія і автозак.

Міському голові Конотопа вдалося пройти за два кордони правоохоронців, однак за третій його не пустили. Туди вийшла керівник приймальні Президента і прийняла подання з підписами, запевнивши, що його сьогодні ж буде передано керівництву держави.

"Як офіцер Збройних Сил України я даю слово, що тільки-но буде підписано рішення парламенту про розпуск Конотопської міської ради, я складу повноваження конотопського міського голови і йду разом з міськрадою на перевибори. Щоб усе було чесно.

Якщо ж Президент не дослухається до голосу народу, наступного тижня мешканці Конотопа разом зі мною оголосять голодування просто біля його адміністрації. Якщо голова держави й далі триматиме на посадах таких бандитів, як, наприклад, "губернатор" Сумщини Микола Клочко чи керівник фракції "БПП" в Конотопській міськраді Тарас Омельченко, його рейтинг дорівнюватиме нулю", ‒ заявив свободівець.

Артема Семеніхіна не пустили до Президента
Артема Семеніхіна не пустили до Президента

Нагадаємо, що Артем Семеніхін ішов до Києва шість днів пішки з Конотопа, що на Сумщині. За цей час він подолав 250 кілометрів. До цього кроку його змусила катастрофічна ситуація у його місті: більше десяти осіб померло, не дочекавшись матеріяльної допомоги на лікування; діти воїнів московсько-української війни не отримали путівок на оздоровлення; стоїть комунальний транспорт. Саботаж міської ради також загрожує тим, що б'юджетники не отримають зарплати, а взимку дитсадки, школи, лікарні та оселі майже 100 тисяч містян можуть залишитись без опалення. Хоча проєкти відповідних рішень уже готові, а на рахунках міста очікують 80 мільйонів гривень, направити їх на потреби міста неможливо без голосування міськради.

Артем Семеніхін біля Адміністрації Порошенка
Артем Семеніхін біля Адміністрації Порошенка

Щоби покласти край бездіяльності депутатів Конотопської міськради, які вже шостий місяць не голосують за б'юджет, Артем Семеніхін зібрав у місті віче, яке ухвалило звернення до Президента та доручило міському голові вручити його.

Варто зазначити, що перед цим націоналіст випробував усі можливі способи розв'язання конфлікту, зокрема відправив листа до Верховної Ради і Президента, які вже три місяці залишаються без відповіді.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"