ВО "Свобода"

ENG

7 серпня 2017
Артем Семеніхін третій день пішки прямує в Київ, аби змусити Президента розпустити міськраду Конотопа
Артем Семеніхін третій день пішки прямує в Київ, аби змусити Президента розпустити міськраду Конотопа

5 серпня 2017 року міський голова Конотопа, що на Сумщині, свободівець Артем Семеніхін розпочав піший хід у Київ. Таким чином очільник міста прагне домогтися від Президента Петра Порошенка розпуску Конотопської міської ради, яка саботує роботу та унеможливлює повноцінний розвиток Конотопа. Оскільки відповідне офіційне звернення двомісячної давнини керівництво держави проігнорувало, націоналіст вирішив привернути увагу суспільства та глави держави до проблеми походом із Сумської області до столиці.

Як відомо, ще 30 травня Артем Семеніхін оголосив про розпуск Конотопської міської ради. Відповідне звернення націоналіст скерував до керівництва держави. Причиною для такого кроку став кількамісячний саботаж роботи міськради з боку частини депутатського корпусу (svoboda.org.ua).

Артем Семеніхін прямує в Київ
Артем Семеніхін прямує в Київ

За два місяці ані Верховна Рада, ані Президент жодним чином не прореагували на заклик міського голови та попросту проігнорували дії депутатського корпусу Конотопа. Соєю чергою, депутати з політичних мотивів зривають засідання та голосування за важливі для міста рішення. Унаслідок цього при наявності відповідних коштів у бюджеті їх не може бути перераховано на: капітальний ремонт онкологічного та реанімаційного відділень, виготовлення проектної документації ЖКГ на будівництво квартир учасникам війни, ремонт трамвайного депо, зарплатню працівникам дитячих садочків, лікування дітей із ДЦП, ремонт гуртожитків, доріг, встановлення вуличного освітлення тощо.

Артем Семеніхін прямує в Київ
Артем Семеніхін прямує в Київ

Зважаючи на це, 5 серпня в Конотопі зібралося велелюдне віче, на якому громада доручила Артемові Семеніхіну особисто передати Порошенкові лист із вимогою розпустити міську раду. Із цим зверненням міський голова пішки вирушив до столиці, аби керівництво держави нарешті звернуло увагу на цю ситуацію.

Рух Артема Семеніхіна за маршрутом до столиці можна відслідкувати на офіційній публічній сторінці міського голови на "Фейсбуці": facebook.com, а також у інших соціальних мережах за хештеґом #ПочуйКонотоп.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"