ВО "Свобода"

ENG

23 червня 2017
Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми
Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми

23 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Суми. Очільник свободівців взяв участь в етері сумського телеканалу ATV, зустрівся з активом Спілки промисловців та підприємців Сумщини, відвідав Відкритий чемпіонат міста Суми з кінного спорту та провів зустріч із партійним активом та представниками громади міста.

На відкритому чемпіонаті міста Суми з кінного спорт Олег Тягнибок взяв участь у церемонії нагородження переможців. Вітаючи спортсменів, очільник ВО "Свобода" наголосив на важливості проведення у країні спортивних змагань, попри всі труднощі та війну. "Це дуже важливо, що попри війну в нашій державі відбуваються спортивні заходи. Наші діти мають бути убезпечені від негативних впливів вулиці, а спорт є найкращим запобіжником для цього та запорукою здорового способу життя. Бажаю усім учасникам сьогоднішніх змагань великих звитяг у майбутньому, аби прославляти нашу Україну по всьому світові. Мрію про те, що колись я дістану сьогоднішні світлинки з вами і скажу: це я у Сумах 2017 року сфотографувався з олімпійськими чемпіонами", ‒ привітав спортсменів Олег Тягнибок.

Із учасниками кінних змагань
Із учасниками кінних змагань

На зустрічі з партійним активом та громадою міста Суми Голова ВО "Свобода" розповів про загальнополітичну ситуацію в Україні, розкритикував безрезультатність візиту Порошанка до США, доповів про позицію "Свободи" щодо псевдореформ, які нині намагається впровадити влада в Україні. Окремо лідер націоналістів зупинився на питані партійної дисципліни та відповідальності свободівських депутатів.

"Наша політична сила існує 25 років завдяки нашим внутрішнім правилам, згуртованості та дисциплінованості нашого членства. Інформую, що ми відроджуємо в нашому об'єднанні Інститут політичної освіти і за цей напрямок буде відповідати профільний заступник Голови об'єднання ‒ Юрій Сиротюк. Ідеологічна підготовка наших партійців, агітаторів, депутатів всіх рівнів має завжди бути на висоті. В тій боротьбі, що ми ведемо сьогодні як із зовнішніми ворогами України, так і з внутрішніми, надважливим є питання нашої внутрішньої організованості та дисципліни. Це стосується й наших депутатів на місцях. Важливо, аби наші представники усвідомлювали, що партія відповідає за них, а це означає, що депутати-свободівці мають працювати командно, презентуючи кожен на своєму рівні програмові засади ВО "Свобода". За таких умов наші звитяги будуть дедалі серйознішими і врешті-решт ми досягнемо нашої кінцевої мети ‒ побудуємо могутню Україну на засадах соціальної та національної справедливості", ‒ наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"