ВО "Свобода"

ENG

22 лютого 2017
Сумські депутати-свободівці ініціювали звернення до ВРУ з вимогою виконати вимоги Революції Гідности
Сумські депутати-свободівці ініціювали звернення до ВРУ з вимогою виконати вимоги Революції Гідности

22 лютого 2017 року під час сесії Сумської міської ради депутати фракції ВО "Свобода" ініціювали розгляд проєкту рішення "Про звернення до Верховної Ради України щодо вимог Революції Гідности". Згідно з цим рішенням, міська рада звернеться до парламенту з низкою вимог, які були постулатами Революції Гідности 2013 ‒ 2014 рр. Після недовгого обговорення за це рішення проголосувало 27 депутатів із 33 присутніх.

Приводимо текст звернення: "Рівно три роки тому ціною пролитої крові ми разом виконали першу з вимог Майдану ‒ погнали бандитський режим Януковича. І врятували Україну від новітнього московського ярма.

Але тепер ми розуміємо, що Революцію Гідности не завершена. Бо досі винних у злочинах проти народу не покарано. Наслідки правління режиму Януковича не усунуто. Жодних докорінних змін системи не відбулося. Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців…

Ба більше, постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил.

Триває окупація наших земель і точиться кривава московсько-українська війна. Війна, яку і далі лицемірно називають "АТО". "АТО", яку обіцяли закінчити "не за дні, а за години"…

Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархату та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці.

Наші вимоги до влади, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану:

Негайно припиніть соціальний ‒ ціновий, тарифний та пенсійний ‒ пограбунок! Ви, "слуги народу", з жиру біситесь, коли Нація бореться за виживання. "Затягуйте паски" на пузах олігархів, а не на шиях українців!

Навіть не думайте приватизувати стратегічні та прибуткові підприємства! Народ вимагав від вас протилежного ‒ повернення незаконно приватизованих активів у власність держави. Національні багатства ‒ на службу Україні, а не олігархам!

Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею! Бо ця полита кров'ю і потом земля ‒ власність Нації, а не ваша. Продаж землі ‒ це торгівля Батьківщиною вроздріб.

Відчепіться від малого та середнього підприємництва! Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат!

Зупиніть торгівлю з т. зв. "Д-ЛНР" ‒ торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. "особливого статусу Донбасу".

Не можете і не хочете? Ухваліть бодай новий закон про вибори і йдіть геть! Насправді це все, що ви ще здатні доброго вчинити після трьох злочинно змарнованих років".

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"