ВО "Свобода"

ENG

24 лютого 2017
Сумські націоналісти вимагали зупинити так звану медичну реформу
Сумські націоналісти вимагали зупинити так звану медичну реформу

24 лютого 2017 року в Сумах місцеві свободівці пікетували засідання сесії Сумської обласної ради з вимогою припинити знищення медичної галузі під егідою урядової "медичної реформи". Націоналісти вимагали від обласних депутатів підготувати звернення до уряду та не допустити закриття медзакладів на Сумщині.

"Замість системної роботи на забезпечення належних умов та матеріяльно-технічного забезпечення діяльности медичних установ, реформування в Україні зводиться до масового закриття медичних закладів та скорочення кількості їхніх працівників, ‒ зазначила під час виступу голова Сумської міської організації ВО "Свобода" Юлія Левченко. ‒ Стан справ у медицині є катастрофічним. Від якісної роботи системи охорони здоров'я залежить майбутнє нації. Від доступних медичних препаратів ‒ життя людини. Але змінити ситуацію і зупинити вимирання українців здатні лише ті, кому не байдужа доля України та її майбутнє.

Громадам не зрозуміла політика уряду в галузі охорони здоров'я, зокрема заходи, що призводять до скорочення кількости лікарняних ліжок, закриття відділень та цілих лікарень, звільнення працівників, а в результаті ‒ погіршення якости та доступности медичних послуг".

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"