ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2016
З ініціятиви сумських депутатів-свободівці у Сумах заборонили рекламу поїздок до країни агресора та тимчасово окупованих територій
З ініціятиви сумських депутатів-свободівці у Сумах заборонили рекламу поїздок до країни агресора та тимчасово окупованих територій

26 жовтня 2016 року під час сесії Сумської міської ради депутати фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" ініціювали ухвалення рішення щодо заборони розміщення на території міста Суми будь-якої реклами пасажирських перевезень до країни агресора та тимчасово окупованих територій. За відповідне рішення проголосували 27 з 35 присутніх депутатів.

На засіданні націоналісти подали на розгляд відповідний проєкт рішення, який розробив депутат-свободівець Максим Галицький. Після короткого обговорення його затвердили більшістю депутатського корпусу. Як зазначив розробник проєкту рішення, подібні заходи є необхідним, адже Суми потерпають від засилля ворожої, пропагандистської реклами поїздок до ворога.

"Наше місто просто потонуло у різноманітного роду рекламних оголошеннях, які закликають здійснювати поїздки до Москви, Санкт-Петербурга, инших міст країни агресора, зокрема пропонують поїхати до Криму. Незаконні таблички на стовпах, реклама на фасадах, у громадському транспорті, і це не весь перелік місць, де містян закликають їздити до агресора "у гості". Громадськість вже неодноразово проводила акції проти цього, закликала владу врегулювати цю ситуацію, однак марно - рекламісти просто заробляли гроші на подібній рекламі і не зважають на явну ворожу пропаганду, а міська влада - ігнорує цю проблему. Тож сьогодні ми поставили крапку в цій епопеї і тепер звільнимо місто від цієї пропаганди", - прокоментував ухвалення рішення депутат-свободівець Максим Галицький.

Зважаючи на це рішення, відповідні управління будуть здійснювати моніторинг рекламного ринку, відслідковувати можливу появу подібної реклами і вживати заходів щодо їхнього негайного демонтажу, в той самий час несумлінних операторів реклами, які розмістять подібні оголошення, чекатиме скасування дозволу на розміщення рекламних носіїв у місті.

Нагадаємо, що ще торік сумській свободівці провели рейд містом і самостійно демонтували таблички з рекламою поїздок до Москви, які незаконно були розміщенні на стовпах електромережі. Згодом ці таблички були демонстративно передані міському голові, аби звернути увагу на цю проблему. Ця акція націоналістів стала поштовхом для свідомих містян - у місті громада самостійно демонтувала незаконну рекламу, а нещодавно громадські активісти провели акцію "На Москву", під час якої замалювали фарбою різноманітні рекламні носії, які рекламували поїздки до агресора.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"