ВО "Свобода"

ENG

1 листопада 2016
Вікторія Мурич: Нашим захисникам потрібна гідна робота, а не біганина за подачками по кабінетах чиновників
Вікторія Мурич: Нашим захисникам потрібна гідна робота, а не біганина за подачками по кабінетах чиновників

Учасники бойових дій мають відчувати свою значимість та гідність. Їх має бути забезпечено робочими місцями (до прикладу, в обласному підприємстві "Сумиагроліс"), замість "задобрювання подачками" у вигляді пільг, земельних ділянок, безкоштовного проїзду в транспорті тощо. Про це 1 листопада 2016 року під час позачергової сесії Сумської обласної ради заявила депутат фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Вікторія Мурич.

Під час розгляду питання порядку денного щодо упорядкування поділу лісів области між відповідними місцевими відділеннями "Облагролісу" депутатка порушила питання щодо неналежної підготовки проєкту рішення, адже "лісове" питання в області є доволі резонансним і потребує детального вивчення.

"По-перше, на попередньому засіданні це питання не було проголосоване, адже проєкт рішення був підготовлений неналежно, без будь-яких пояснювальних записок і ніхто не знає, що насправді відбувається в обласному комунальному підприємстві, навколо якого є багато інтриг. Сьогодні це питання знову включили в порядок денний - значить, для когось воно надто важливе. По-друге, кожну комісію, кожну сесію депутати ламають голови, де знайти додаткові кошти, аби забезпечити пільгами, земельними ділянками учасників бойових дій. Однак нашим хлопцям не потрібні подачки - просто треба давати їм роботу!

Хлопці, які повертаються зі Сходу до нас у мирні міста, не можуть знайти навіть гідної роботи, однак вимушені оббігати десятки кабінетів для того, аби одержати ганебні подачки! То чому "Сумиагроліс" не може запропонувати, до прикладу, двом сотням наших хлопців із Сумщини гідне працевлаштування? Чому туди потрапляють "ті, хто треба", однак наші захисники вимушені стояти на біржі праці? Вважаю, що Сумська обласна рада має рухатися в напрямку забезпечення гідною роботою бійців фронту, замість того, аби шукати гроші на чергові подачки для воїнів", - зазначила депутатка Вікторія Мурич.

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"