ВО "Свобода"

ENG

30 вересня 2014
Едуард Леонов: На Сумщині боротимуся проти перефарбованої команди Януковича
Едуард Леонов: На Сумщині боротимуся проти перефарбованої команди Януковича

"Моя участь у виборах на Сумщині у 161-му окрузі невипадкова. Мета ‒ боротися як проти команди Януковича, яка перефарбовується і знову витягує "помаранчеві труси", так і проти тих, хто прийшов на хвилі Революції гідности і дискредитує її ідеали. На цьому 30 вересня 2014 року наголосив під час інтерв'ю ЗМІ народний депутат України свободівець Едуард Леонов.

"Ці пристосуванці під час революції ховалися по своїх дорогих маєтках, щоби після буремних подій пролізти до влади та продовжили справу Януковича із розкрадання державного б'юджету, доки найкращі сини України ціною власного життя захищають незалежність держави на Донбасі", ‒ зазначив Едуард Леонов.

Свободівець навів конкретні приклади того, як одіозні представники злочинного режиму Януковича знову намагаються пролізти у владу. Так, у 161-му окрузі на Сумщині від Блоку Петра Порошенка висунуто Миколу Лаврика, який 2012 р. працював уповноваженою особою Партії регіонів на виборах, а в часи Ющенка ‒ головою ОДА. Ще один "достойний" кандидат ‒ колишній очільник Сумської ОДА Володимир Шульга, який за короткий час перебування на цій посаді опинився в епіцентрі скандалів із привласненням землі, нерухомости, нічних клубів та відзначився нехтуванням інтересів місцевої громади.

golosukraine.com.VCpyMxbDj3I.

censor.net.ua.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"