ВО "Свобода"

ENG

15 травня 2014
Олег Тягнибок: Потужна армія та обороноздатність України ‒ пріоритетне завдання для розбудови держави
Олег Тягнибок: Потужна армія та обороноздатність України ‒ пріоритетне завдання для розбудови держави

15 травня 2014 року в місті Ромни на Сумщині відбулася зустрічі з виборцями лідера ВО "Свобода", кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока. Очільник націоналістичного об'єднання розповів про ключові аспекти своєї виборчої програми, особливо зупинившись на питаннях міжнародної політики, патріотизму, посилення нашого війська, протидії російському агресору, на соціальних проблемах. Громада підтримала намір лідера "Свободи" сприяти відновленню та переозброєнню української армії, а також рішучість у питанні негайного припинення терористичних дій чужоземних диверсантів та місцевих сепаратистів на сході України.

"Українська армія, яку більш як 20 років нищили та розкрадали, потребує величезної підтримки з боку держави та кожного українця зокрема. В умовах, коли Україна перебуває на передовій з одвічним ворогом Росією нам життєво необхідна регулярна, гарно озброєна патріотична армія. Щоби цього домогтися, не треба щось вигадувати. Можна взяти закордонний приклад та розбудувати українське військо за швейцарським зразком. Оборона країни ‒ це першочергове пріоритетне завдання для розбудови Української держави", ‒ зазначив лідер націоналістів.

Спілкуючись із громадою, Олег Тягнибок відповів на запитання, що хвилюють місцеву громаду. Більшість із них зачіпали тему відносин з Росією.

"З режимом Путіна не вибудуємо ні я, ні будь-хто инший жодних стосунків. У цьому можете навіть не сумніватися. Але в Путіна є проблеми. Зараз в Росії ‒ величезна криза, вперше за останні десятиліття. Бо Москва ‒ то не Росія. В Росії зараз великі проблеми на Кавказі, проблеми з Китаєм, Японією. І для того, щоби хоч якось заспокоїти народ, їм потрібні були якісь "перемоги". От Путін і влаштував ту комедію з Україною. І тому сьогодні ніхто не буде мати нормальних добросусідських відносин з Росією до того часу, поки там таке політичне керівництво. Ніколи жодного "братерства" наших народів не було ‒ проаналізуйте історію: за будь-якої влади ставлення Росії до України не змінювалось: "вони ‒ імперія, а ми ‒ колонія!" Але ми не дозволимо історії знову повторитися. Лише тоді, коли в Росії буде скинуто режим Путіна, ми зможемо розбудовувати добросусідські взаємини", ‒ підкреслив лідер ВО "Свобода".

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"