ВО "Свобода"

ENG

25 серпня 2012
Відозва Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до Дня Незалежності
Відозва Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до Дня Незалежності

21 рік Україна ‒ без окупації. Час вибороти Незалежність для нації!

Брати і сестри українці! Минув 21 рік, як українська нація звільнилася від совєцького окупаційного режиму і проголосила Незалежність.

Це стало наслідком титанічних зусиль багатьох поколінь українців, які заради нашої свободи боролися і жертвували своїм життям. У війні за Незалежність вони йшли під гаслом: "Воля України або смерть!", і дуже багато з них зложили в цій борні свої голови.

Мусимо пам'ятати про українських Героїв і зберегти Українську державу для майбутніх поколінь. Бо Незалежність ‒ це не те, що здобувається навічно, її потрібно берегти, плекати, боронити і захищати. А в разі загрози ‒ боротися за неї усіма доступними методами і засобами.

21 рік незалежності від імперії, що сконала, засвідчив ‒ звільнення від пут зовнішньої окупації недостатньо, аби нація здобула Свободу!

Маємо розуміти, що справжня Незалежність нації ‒ це своя влада, своя власність і своя гідність на своїй, Богом даній, землі. Адже без влади нація не має прав, без власності ‒ засобів для самореалізації, а без гідності у нації атрофується воля до життя і вона йде в небуття.

Натомість на 21-му році української Незалежності в державі і далі панує колишня совєцька окупаційна адміністрація ‒ компартійна номенклатура, кагебісти, "комсомольські вожді", які разом із кримінальниками складають основу олігархічної диктатури режиму Януковича. Увесь абсурд полягає в тому, що офіційною політикою панівного режиму в незалежній Україні є знавісніла українофобія, яку допомагають упроваджувати сателіти олігархів ‒ комуністи.

Загальнонаціональну власність українців безкарно грабують кримінально-олігархічні клани. Під загрозою стратегічний ресурс нації ‒ земля, яку олігархи планують привласнити з 1 січня 2013 року.

Новітні яничари наступають на нашу гідність ‒ нищать мову, забирають історичну пам'ять, перекроюють історію за московськими лекалами, топчуть усе українське. Цей оскаженілий наступ українофобів переконує нас, що, на відміну від української нації, нинішні можновладці так і не попрощалися із ганебним совєцьким минулим.

Цього року вперше на виборах до Верховної Ради голосуватимуть ровесники Незалежності. Це ‒ українці, які не знали пут окупації, вони виросли в незалежній Україні, здобули освіту і для них самостійна українська держава є безсумнівною цінністю.

Незалежність для нації ‒ те саме, що День народження для кожної людини. Кожен з віком набуває життєвого досвіду, кожен отримує виклики, на які мусить бути готовий відповісти.

І нехай цей двадцять перший рік Незалежності був не найсприятливішим, нехай на кільці росту дерева нації цей рік буде "вузькою смужкою", але навіть після найлютіших зим неволі обов'язково настане весна Свободи. Це ‒ випробування, яке, ми переконані, зробить націю сильнішою. Бо нинішній режим ‒ недовговічний, як весняний сніг, а нація ‒ житиме вічно.

Нас не мають лякати нинішні загрози. Пригадаймо, яким всемогутнім був Совєцький Союз, але 1991 року ми його здолали. А яким непереможним видавався режим Кучми після 1999 року! Хто пригадає це сьогодні? Так само нікчемною є нинішня влада, яка кинула виклик нашій нації.

Ми цей виклик прийняли. І ми дамо йому гідну відповідь. Але в час випробувань не забуваймо про День народження нашої держави. День, який належить кожному і який нікому не дано відібрати. І кожен, хто зазіхає на наші національні цінності, нехай пам'ятає ‒ наша рука не здригнеться змінити ситуацію на користь українців!

21 рік тому ми здобули Волю, тепер маємо вибороти Свободу!

Зі Святом! До Перемоги!

Олег Тягнибок